Amid
 
     Firma P.P.H.U. „Amid” powstała w roku 1998. Od początku swojej działalności zajmuje się produkcją oraz handlem kontenerami elastycznymi typu Big-Bag, nowymi oraz po jednokrotnym użyciu.

   W dziedzinie produkcji opakowań Big-Bag (FIBC) „Amid” jest jedną z wiodących firm w kraju. Firma wciąż zwiększa swój udział w rynkach zagranicznych - obecnie posiada ponad 60% ogólnej sprzedaży. Każdy proces produkcyjny wsparty jest szczegółową kontrolą. Każde opakowanie, które opuszcza zakład produkcyjny odznacza się doskonałą jakością i zgodnością z posiadanymi przez nas certyfikatami.
 

   Głównym celem firmy jest ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań gwarantujących kontrahentom pełne zadowolenie z dostarczanych opakowań.
  
Siłą naszej wiarygodności jest nasza załoga. Firma „Amid” postawiła na ludzi.  W roku 2003 po ponad dwuletniej modernizacji firma uzyskała status zakładu pracy chronionej. Obecnie ponad 90% pracowników ze 170 osobowej załogi „Amidu” stanowią osoby niepełnosprawne. To właśnie, głównie zaangażowaniu pracowników, firma zawdzięcza sukces i profesjonalizm.
   W firmie panuje przyjazna atmosfera i pełna zrozumienia praca zespołowa. Usunięte zostały wszelkie bariery mogące stanowić przeszkodę dla zatrudnienia osób starszych czy  niepełnosprawnych. Naszym pracownikom zapewniamy możliwość korzystania z opieki medycznej, pakietu ubezpieczeń i turnusów rehabilitacyjnych.


Zapraszamy do współpracy.

 

 
     AMID © 2008