Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Ekologia

W trosce o nasz wspólny dom.

Nasz eko-cykl

Gospodarka o obiegu zamkniętym działa tak, żeby wartość surowców, materiałów i gotowych produktów była zachowana tak długo, jak to możliwe, przy jednoczesnej minimalizacji odpadów. Z kolei surowce w powstałych odpadach powinny być używane ponownie. Zasady GOZ powinny być stosowane na każdym etapie życia produktu: od projektowania, przez produkcję, dystrybucję, konsumpcję, aż do momentu, kiedy przedmiot ostatecznie staje się odpadem, czyli do zbierania i zagospodarowania odpadów. W naszym przypadku wygląda to tak. Produkując, drukując, BB powstaje odpad, segregujemy go, część nadająca się do dalszej produkcji zostaje w firmie. Pozostała wędruje do naszych partnerów biznesowych. M.in. firmy LUK-PLAST w Inowrocławiu, który poprodukcyjne odpady zamienia w regranulat, z którego ponownie powstaje tkanina/folia, nawet i doniczki, czy elementy do motoryzacji.

Opracowaliśmy schemat współpracy z odbiorcami firmy AMID, na podstawie którego odbieram sprasowane i przygotowane do transportu bigbagi. Uwalniamy z kosztownego, nieekologicznego i czasochłonnego procesu utylizacji opakowań naszych klientów Dając BIGBAGom, tym samym drugie życie.

Odpady foliowe powstające w naszej firmie są w 100% zawracane i ponownie wykorzystywane na posiadanych przez nas urządzeniach.

Masz pytania?

Nie czekaj, nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą złożyć zamówienie.

Dlaczego my?

BigBagi Amid w 100% podlegają recyklingowi.

Bezpłatnie odbierzemy od Ciebie zużyte BigBagi.

Nasz BigBag wytrzyma obciążenie nawet 1,8 tony!

logo na BigBagu? Pomożemy je zaprojektować.

Mamy w ofercie ponad 40 typów BigBagów.

Mamy niezbędne atesty, deklaracje zgodności etc.